Tammelinna suvelugemine

Sündmus toimub: 08.06.-09.09.2022

Tammelinna raamatukogu pakub 1.-9. klassi õpilastele võimalust osaleda suvelugemise programmis. Osaleda võib nii üksikult kui ka kogu klassiga.

Suvelugemise programmis on 15 erinevat teemat, millest tuleb lugemiseks välja valida vähemalt kolm. Teemale vastava raamatu võib õpilane kas ise valida või pöörduda abi saamiseks Tammelinna raamatukogu töötaja poole, kes aitab sobivat raamatut leida. Valiku lihtsustamiseks oleme koostanud teemade kaupa soovituslikud nimekirjad.

Sellelgi suvel on osalejatel võimalus kujundada raamatukogu seinale kas omanimeline või klassi nimeline tammepuuoks, mis kasvab iga loetud raamatuga lehe võrra pikemaks. Lugemislehti on võimalik täita nii paberil kui ka veebis. Paberil lugemislehti saab ise välja printida või küsida raamatukogust.

“PRINDI TÖÖLEHT”
“TÄIDA VEEBIS”
“Soovituslik raamatunimekiri”

Peale täitmist saab need tuua Tammelinna raamatukokku hiljemalt 9. septembriks. Tammelehti võib tuua raamatukokku kas eraldi või koos täidetud lugemislehega.

Kõik osalejad on oodatud septembris Tammelinna päevade raames toimuvale pidulikule sündmusele. Vahvamatest lugemiselamustest koostame ka kokkuvõtte, mida saab lugeda kas meie kodulehelt või raamatukogus kohapeal.