Suvelugemise projekt “Kogu pere suvel loeb”

Sündmus toimub: 12.05.-20.09.2022 11:30-12:30
Maardu Linna Raamatukogu

Suvelugemise projekt „Kogu pere suvel loeb

Alates 17. maist kuni 15. septembrini kutsub Maardu Linna Raamatukogu osa võtma suvisest projektist “Kogu pere suvel loeb” nii koolieelikuid ja nende vanemaid kui ka kõiki kuni 15-aastaseid kooliõpilasi.  Suvisel lugemisel on võimalik kasutada erinevaid lasteajakirju ja raamatuid – vanemad saavad lastele põnevaid teoseid ka ette lugeda. Osalejatelt oodatakse tagasisidet enim meelde jäänud toese või raamatutegelase kohta, kas kirjalikult või joonistuse näol (A4 formaadis).  Projekti lõppedes tehakse töödest raamatukogu laste lugemissaali näitus. Kõik aktiivsed, tublid ja talendikad lugejad saavad autasuks väga huvitavaid kingitusi, mida edastatakse osalejatele 20.09.2022 kell 15:00 laste lugemissaalis.