Omaloomingukonkurss

Sündmus toimub: 27.01.-23.07.2022
Tartu Linnaraamatukogu

Tartu Linnaraamatukogu kuulutab raamatukogude aasta puhul välja raamatukoguteemalise omaloomingukonkursi Tartu linna ja maakonna koolide õpilastele.

Konkurss toimub 12. jaanuarist 12. juunini 2022 ning osaleda saab kolmes vanusegrupis: 1.-4. klass, 5.-9. klass ja 10.-12 klass.

Ootame nii luule-, proosa- kui draamavormis omaloomingut järgnevatel teemadel:

1. Tuleviku raamatukogu
2. See juhtus raamatukogus
3. Mina ja raamatukogu

Tuleviku raamatukogust mõeldes võivad osalejad lasta oma fantaasial päris vabalt lennata. Raamatukoguga seotud lood võivad olla jutustavad, naljakad ja isegi õudsed. Mis puutub viimasesse teemasse, siis võiks ehk kõne alla tulla mõtisklus raamatukogu ja lugemise kohast Sinu elus.

Töid saab tuua paberil Tartu Linnaraamatukogu peamaja laste- ja noorteosakonda ja kõigisse harukogudesse või saata meilile anu.amor-narits@luts.ee ja kirsti.laanesaar@luts.ee

Tööle lisa kindlasti oma nimi, vanus, kool, klass ja kontaktandmed (meiliaadress ja telefoninumber, võivad olla ka lapsevanema omad).

Omaloomingut hindab raamatukoguhoidjatest, õpetajatest ja kirjanikest koosnev žürii. Tulemused kuulutatakse välja Laste- ja noortekirjanduse festivalil, mis toimub 17.-22. oktoobril 2022.

Erilistele töödele erilised auhinnad!