Kust ma tegelikult tean, mis minu koduvallas toimub?

Sündmus toimub: 09.06.2022 17:15-19:00
Valga Keskraamatukogu

Valga valla elanikke kutsutakse kaasa mõtlema ja rääkima kohalikke puudutaval teemal – (kohalik) inforuum, mida inimesed kasutavad ja miks, selle paremaks mõistmiseks ja nende vajadus(t)e väljaselgitamiseks.

Heas dialoogis on ruumi erinevuste avatud uurimisele, empaatilisele kuulamisele, oletuste kriitilisele uurimisele ja teadvustamisele ning enese väljendamisele.

See üritus on osa üle-eestilisest dialooginädalast (mis on üks osa programmist “Kohalike dialoog kohalikus raamatukogus”, mis võimaldab raamatukogu kogukonnakeskusena tutvustada) ja 07.-12. juunini toimuvast Valga-Valka festivalist.

Programm toimub raamatukogude aasta, SA Eesti Koostöö Kogu, Kultuuriministeeriumi ja Eesti Raamatukoguhoidjate Ühingu koostöös