Hobifotograaf Madis Minteli näitus “Igaühe Kaitseliit”

Sündmus toimub: 02.-31.05.2022
Lääne Maakonna Keskraamatukogu

2.- 31. mail Lääne Maakonna Keskraamatukogu lugemissaali fuajees on võimalus osa saada hobifotograaf Madis Minteli näitusest "Igaühe Kaitseliit".

Madise vanemad jõudsid Haapsallu II maailmasõja järgses segaduses. Madis sündis Haapsalus 1974., 7. klassis haaras kätte fotoaparaadi  Smena 8M ja hakkas oma esimesi pilte klõpsima. Esimesed säilinud fotod on tehtud klassiekskursioonist. Sealt edasi on Madis pildistanud nii loodust, inimesi, kontserte, rahvatantsu kui ka Kaitseliidu tegevust. Toimuv näitus ongi pühendatud kaitseliidu tegevustele, milles Madis aktiivselt kaasa lööb. Näitus on valminud koostöös Kaitseliidu Lääne malevaga.

Näitus on üleval Lääne Maakonna Keskraamatukogu lugemissaali fuajees 2.-31. mail.