Kultuurivahetus: kuidas koged Sina igapäevaelu Tallinnas?

Событие происходит: 07.06.2022 17:30-19:30
Tallinna Keskraamatukogu
plakat

Kuidas sina koged igapäevaelu Tallinnas? Mis teeb sulle muret ja mis teeb sind õnnelikuks? Tule 7. juunil kell 17.30 ingliskeelsele dialoogiõhtule. Jagame oma kogemusi ja muudame oma elu siin paremaks. Tallinna Kesklinna Valitsus ja Tallinna Keskraamatukogu hindavad teie arvamust. Aidake meil muuta meie teenuseid nii, et need oleksid teile kasulikud!

Liitumiseks registreeruge SIIN.

Kohtume ja saame tuttavaks Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) kell 17.30 ning jätkame dialoogi ringiga kell 18.00. Dialoog kestab umbes 1,5 tundi. Seejärel teeme räägitud teemadest järeldused, mis on aluseks positiivsele muutusele.

Arutelu kuulub «Kohalike dialoog kohalikus raamatukogus» dialooginädala programmi.

„Kohalike dialoog kohalikus raamatukogus“ on raamatukogude aasta raames toimuv esmakordne pilootprojekt, mille käigus omandasid 12 raamatukogutöötajat üle Eesti dialoogi loomise ja kogukonna kaasamise oskusi. 6-12. juunil toimuva dialooginädala raames viiakse igas programmis osalenud raamatukogus läbi üks kohalik dialoog. Projekti korraldajad on Eesti Koostöö Kogu, raamatukogude aasta, Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing.